Клуб ориентирования
Белорусского государственного университета

Последние обновления:
16.06.2020 ISOM 2017-2
ФИО Очки
Мужчины
Мемелов А 1602
Мелешко Е 1583
Громов А 1549
Женщины
Бовшевич А 1527
Бердова Е 1446
Малышко Т 1420

Соревнования

Вынікі

Мабільнае арыентаванне, эстафета. Этап 3 км, 14 КП
МесцаФІЧас этапаАгульны час
1Черник Вероника0:53:000:53:00
1Стрельцов Василий0:32:001:25:00
2Балабанова Ирина0:55:000:55:00
2Балабанов Петр0:45:001:40:00
3Обернихин Александр1:18:001:18:00
3Обернихин Игорь0:39:001:57:00
4Шванц Алексей0:42:000:42:00
4Бовшевич Анна1:17:001:59:00
5Лабчевский Алексей0:57:000:57:00
5Лабчевская Наталья1:02:101:59:10
6Троцкий Алексей1:05:001:05:00
6Дрожденюк Данила0:54:111:59:11
7Балабанов Глеб1:25:001:25:00
7Жилинский Сергей0:50:002:15:00
8Давидович Дмитрий0:53:000:53:00
8Гуйдо Елена1:27:002:20:00
9Рудаковская Татьяна1:38:001:38:00
9Павлова Анна0:44:002:22:00
10Лисай Павел????
10Лисай Алексей??2:23:00
11Гурская Анна1:54:001:54:00
11Некрашевич Александр1:29:003:23:00
12Обернихин Петрбегаў
12Холод Елена

Трэніроўка. 3,4 км, 22 КП
МесцаФІЧас
1Ходан Александр 0:36:50
2Савченко Яна0:38:15
3Холод Павел0:40:22
4Мурашка Андрэй0:40:38
5Денисов Валерий0:43:15
6Парфенов Сергей0:49:24
7Триденский Геннадий0:50:23
8Варыгина Светлана0:51:33
9Мемелава Надзея0:52:00
10Цагельник Анна 0:54:10
11Брок Елена0:57:00
12Важник Александр0:57:30
13Печерный Валентин0:58:14
14Жмаков Алексей0:59:05
15Денисова Наталья1:00:00
16Бердова Екатерина1:02:20
17Никитина Татьяна1:02:26
18Лашкевич Георгий1:03:35
19Ваяводау Анатоль1:05:35
20Костюкович Никита 1:07:00
21Шабанов Ян1:07:37
22Стебеняева Алена1:09:40
23Жмаков Юрий1:11:27
24Лебедева Елена1:19:00
25Ражко Вікторыя1:19:32
26Ковальчук Виктор1:25:25
27Бауло Ирина1:27:05
28Нехай Геннадий1:27:45
29Кухто Петрбегаў
30Холод Еленабегала

Начное арыентаванне. 3,6 км, 29 КП
МесцаФІЧасМесцаФІЧас
1Марчук Валерий0:39:351Волкова Яна0:49:25
2Лабчевский Алексей0:41:402Рябцева Марианна0:49:50
3Шкут Максим0:44:253Бердова Екатерина0:54:32
4Маковский Владимир 0:44:274Бовшевич Анна0:56:35
5Миронов Арсений0:46:105Павлова Анна1:03:42
6Холод Павел0:47:156Гуйдо Елена1:13:56
7Решетов Александр0:47:387Маковская Екатерина1:16:24
8Алексеенок Никита0:47:468Ильясова Анна1:26:10
9Колкоманов Марс1:06:259Бауло Иринабегала
10Пилац Андрей1:13:03
11Троцкий Алексей1:15:14
12Давидович Дмитрий1:15:36
13Шванц Алексейбегаў
14Парфенов Сергейбегаў